Jdi na obsah Jdi na menu
 


LD: Jak to jde s vaším turné?

Pete: Ummmm, Zajímavě.

LD: Proč říkáš zajímavě tak váhavě?

Pete: Je to trochu zvláštní. Mnoho rádií říká, že vstáváme v 6:00 a letíme na místa, kde vysptupujem a to není pro nás dobré, protože chodíme spát ve 4ráno. Jsme vyčerpaní pokaždé. Snažíme se být co nejvíc melodičtí při těžších vystoupeních a být rockový na popových show. Je to sranda být zvláštní.

LD: A co váš nový song?

Pete: Bude velmi dobrý. Budeme hrát jen TAS..

LD: No, na American Music Awards zněl vážně dobře.

Pete: Jo! Moje sluchátka se pokazila nemůžu říct, pro mě to znělo strašně, to bylo neuvěřitelný.
Ono je těžko říct. Když něco sám vaříš, tak si vždycky myslíš, že je to špatný. To je lidská kvalita. Prosím ať si čtenáři nemyslí, že neoceníme lidské kvality.

LD: Ne, to nechci. Někteří si ale myslí, že jste bohové.

Pete: NE, ne, ne!! Jsme druhy strojů nechci chcát na boha, ale ani ho dávat do nebe. Prostě druch stroje.

LD: Kdo další spolupracoval na vašem albu? Slyšel jsem něco o New Found Glory.

Pete: Jasně. A taky má na něm kytarová sóla náš kamarád Ryan Ross z Panic! At The Disco. A pak náš šéf Jay-Z je na tý desce je dobrý ve skladbě Thriller. Je to excelentní mix.

LD: Napsal jsi zase spoustu zajímavých songů pro tohle album. A psal jsi je před tím, než jsi šel do studia nebo až ve studiu?

Pete: Jo, bylo to tak půl na půl.

LD: Je to hodně náročné napsat songy tak aby se od sebe lišily?

Pete: Myslím, že pro mě je těžké říct co je dokončeno. Dělá se mi to těžko. Mám sklon soustředit se na slova, víš která mě dostávaj. Pro představu Patrick mi řekl: ,,Dost je dost. Nemůžeš tady sedět a vyškrtávat každé malé slovíčko. Pak s tím nikdy nebudeš spokojený!''

LD: Ve Fall Out Boy videu, které máte na webu říkáte, že punk-popové věci skončily je to pravda?

Pete: Nevím. Green Day začali před 15lety a loni to byla zase největší kapela. Nevím jestli je možné říct, že je konec. Můžu si myslet, že kluci si nevezmou recenzi rockových kapel, které byly velké a stanou se nově nezasáhlýmy.